В Закарпатській обласній прокуратурі новий керівник Анатолій Ковальчук

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Закарпатської обласної прокуратури нового керівника – Анатолія Ковальчука.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора. 

Ігор Мустеца озвучив проблемні напрями та окреслив першочергові завдання для нового керівника обласної прокуратури. Він наголосив на необхідності злагодженої та продуктивної роботи в тісній співпраці та координації прокуратури з правоохоронними органами Закарпаття.

За словами Анатолія Ковальчука, пріоритетними напрями у діяльності для нього є боротьба зі злочинами проти основ національної безпеки, проявами колабораціонізму, із правопорушеннями у земельній, бюджетній та екологічній сферах, а також із явищами корупції та контрабанди.

Довідково

Анатолій Ковальчук працює в органах прокуратури більше 20 років. Обіймав посади, зокрема й керівні, в органах прокуратури Полтавської, Рівненької, Вінницької та Чернівецької областей. До призначення керівником обласної прокуратури був начальником одного з відділів Департаменту нагляду за додержанням законів НПУ та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Офісу Генерального прокурора.