Валентину Сімоненко звільнено з посади судді Верховного Суду: рішення ВРП

Рішенням Вищої ради правосуддя від 2 березня 2023 року Валентину Сімоненко звільнено з посади судді Верховного Суду у зв’язку з поданням нею заяви про відставку.

Про це повідомляє Судова влада.

У 1991 році вона закінчила Одеський державний університет ім. І. І. Мечникова (нині – Одеський національний університет імені І. І. Мечникова) за спеціальністю «Правознавство».

Свою професійну кар’єру Валентина Миколаївна розпочала з посад секретаря судового засідання та завідувача канцелярії Ленінського районного суду м. Севастополя, на яких працювала в 1983–1991 роках.

Упродовж 1991–1992 років Валентина Сімоненко була начальником юридичного бюро Малого виробничо-впроваджувального підприємства «МПСІК», а з 1992 року – помічником голови та суддею Гагарінського районного народного суду м. Севастополя (згодом – Гагарінський районний суд м. Севастополя).

З 2001 року обіймала посаду судді Апеляційного суду м. Севастополя та була першим заступником голови суду, а у 2011 році стала суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

У 2013 році Валентину Сімоненко обрали суддею Верховного Суду України.

Указом Президента України від 30 серпня 2018 року вона призначена на посаду судді Верховного Суду у Касаційний цивільний суд. З листопада 2020 року працювала суддею Великої Палати Верховного Суду.