Веніславський та Новіков намагаються дискредитувати Конституційний суд України

11 листопада 2020 року представник Президента України у Конституційному Суді України Федір Веніславський в інтерв’ю одному із засобів масової інформації в черговий раз коментуючи Рішення КСУ від 27.10.2020 року № 13-р/2020 та його роботу в цілому, серед іншого, заявив, що текст зазначеного рішення Конституційного Суду України був в Офісі Президента вже 27 жовтня, тобто в день його ухвалення.

Про це повідомляє прес-служба Конституційного суду України.

Конституційний Суд України звертається до представника Президента у КСУ повідомити яким чином та хто в порушення вимог чинного законодавства передав Офісу Президента текст рішення Конституційного Суду України ще до його офіційного оприлюднення на офіційному вебсайті Суду.

Одночасно суд звертає увагу, що не лише представник Президента в Конституційному Суді намагається дискредитувати роботу Суду. Очевидним є те, що Голова НАЗК Олександр Новіков веде інформаційну війну з метою приховати свої неправомірні дії щодо виконання рішення Конституційного Суду  України та запобігти юридичній відповідальності за це.