Верховний суд продовжить розгляд справи санкцій проти ТЕЛЕКАНАЛУ 112 в закритому судовому засіданні

24 травня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/45/21 за позовом ТОВ «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ», у якому оскаржено Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.

Під час судового засідання суд заслухав клопотання Служби безпеки України про подальший розгляд справи в закритому судовому засіданні, яке обґрунтовано тим, що деякі документи (що підтверджують наявність правових підстав для застосування до позивача санкцій), надані СБУ, містять інформацію, яка становить державну таємницю.

Суд ухвалив частково задовольнити клопотання СБУ, проводити розгляд справи в закритому судовому засіданні в частині дослідження доказів, які містять державну таємницю, у задоволенні іншої частини – відмовити.

З урахуванням оформлення учасниками справи дозволів та допусків до державної таємниці, необхідних для її подальшого розгляду, про дату наступного судового засідання буде повідомлено додатково.