Відбулась зустріч Голови Національної асоціації адвокатів України Лідії Ізовітової з Головою Верховного Суду Станіславом Кравченком

У Верховному Суді з повагою ставляться до завдань інституту адвокатури та розуміють ті виклики, з якими сьогодні зіштовхуються адвокати України. Тож судді ВС долучатимуться до заходів з підвищення кваліфікації адвокатів, які організовує Національна асоціація адвокатів України.

Відповідні домовленості були досягнуті під час робочої зустрічі Голови Верховного Суду Станіслава Кравченка з Головою НААУ, РАУ Лідією Ізовітовою, яка відбулася сьогодні, 21 липня, у Києві.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Сторони обговорили актуальні сьогодні проблеми забезпечення захисту у кримінальних провадженнях та представництва у судах адвокатами України. «Розуміння завдань обох інститутів, а також бажання спільно долати існуючі проблеми є необхідною умовою забезпечення справедливого судочинства, забезпечення дотримання прав та законних інтересів усіх учасників судового процесу», – прокоментувала підсумки зустрічі Л. Ізовітова.

Також очільники судової системи та адвокатури дійшли згоди щодо залучення суддів Верховного Суду до навчальних заходів, які організовує для адвокатів НААУ. «Сьогодні суддями Верховного Суду сформована практика розгляду справ з багатьох питань правозастосування. Тож вони краще за всіх розуміють, які аргументи та стратегії можуть бути успішними, а які – ні, – зауважила Голова НААУ, РАУ. – Судді можуть поділитися своїм досвідом з адвокатами, які сьогодні отримали чудову нагоду отримати поради щодо того, як підготуватися до розгляду справ».