Привітання Голови Національної асоціації адвокатів Лідії Ізовітової з Днем Конституції України

Привітання Голови Національної асоціації адвокатів Лідії Ізовітової з Днем Конституції України

Шановні колеги!

Сьогодні ми відзначаємо 28-у річницю ухвалення Конституції – Основного Закону нашої країни.

У кризових умовах воєнного стану цей документ набув особливого значення. Адже він визначає ті межі прав людини, які держава не вправі перетинати, навіть заради національної безпеки. Бо саме права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Цей аспект і наповнює реальним змістом утвердження України як демократичної, соціальної та правової держави. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека за будь-яких умов повинні залишатися в Україні найвищою цінністю.

Власне для цього Конституція і гарантує кожному право на професійну правничу допомогу. Це право, яке не обмежується і має повноцінно реалізовуватися під час війни. А для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура. І це завдання нашого інституту також закріплено у Конституції.

Тож давайте у цей день пригадаємо найважливіші цінності, на яких будується наша держава, а також те, що саме наша з вами щоденна праця відіграє ключову роль у збереженні цих цінностей.

Хочу подякувати кожному, хто робить свій внесок у зміцнення правової системи країни, та побажати сил і наснаги для подальших професійних звершень. Разом ми переможемо!

З повагою
голова НААУ, РАУ Лідія ІЗОВІТОВА

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.