Відео-інтерв’ю із Зориславою Ромовською: молодіжний комітет Національної асоціації адвокатів України UNBA NextGen

Зорислава Ромовська, доктор юридичних наук, професор кафедри цивільного права Львівського національного університету ім. І. Франка, видатний політик та правник, автор проекту Сімейного кодексу України та співавтор проекту Цивільного кодексу України.

Під час інтерв’ю вдалося розкрити непрості життєвий та професійний шляхи Зорислави Ромовської: від найзатребуванішого науковця та політика до наукового бойкоту тривалістю понад 10 років. Однак Зорислава Василівна з усмішкою зауважує: «Люби себе і Бог тобі поможе».

З невимовною любов’ю до юриспруденції, а особливо до сімейного права, Зорислава Ромовська створила свій багатогранний бренд. Як високоосвічений науковець захистила дві дисертації, близько 10 років була професором у Національній академії адвокатури України. Згадує про цей час як один із найкращих і найкомфортніших часів викладацької кар’єри. І до цього часу продовжує викладацьку діяльність.

Як справедливий і чесний політик відстоювала інтереси Української державності у поєднанні із самостійністю учасників цивільних, сімейних правовідносин та відносин власності. «Сімейні відносини будуються на тріаді інтересів: материнства, дитинства і батьківства. Про інтереси батьківства чомусь у Конституції України забулися, але потім мою пропозицію врахували», – зазначає Зорислава Василівна.

Багаторічний досвід у різних сферах юриспруденції надихає Зориславу Василівну розкривати її вроджений талант до написання книг. «Час обрав мене» крайня книга Зорислави Ромовської про всі етапи її професійного життя у публіцистичному стилі. «60-річна жінка-продавець моїх книг сказала, що за вечір прочитала мій підручник з сімейного права і все зрозуміла. Тому вважаю, що писати треба доступною мовою для кожного.», – наголошує Зорислава Василівна.

«Досвід таких унікальних людей як Зорислави Василівни надихає, мотивує та заряджає вкладати душу і серце в адвокатську діяльність. Тому продовжуватимемо їх розповідати. Тим паче, що ми заручилися підтримкою Центру сімейного права ВША НААУ, Вищої школи адвокатури НААУ, Ради старійшин адвокатів НААУ», – зазначає Жанна Грушко

Дебютний випуск програми, гостем якої став видатний адвокат, заступник голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України, координуючий партнер юридичної компанії «Кухар і партнери» Олексій Кухар можна переглянути за посиланням.