Власниця кондитерської у Львові викликала поліцію через перевірку поліцейським, який не зміг показати COVID-сертифікат

У Львові поліцейський, який перевіряв дотримання карантину та наявність ковід-сертифікатів у кафе та ресторанах, сам не мав при собі документу про вакцинацію.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

З цього приводу львівська підприємиця та власниця кондитерської «Крем & Джем» Ольга Тесляк звернулася зі скаргою до поліції.

Ольга Тесляк на своїй сторінці у Facebook розповіла, що під час перевірки її кондитерської на Сихові 23 жовтня поліцейський, який вимагав у працівників показувати ковід-сертифікати, сам не мав при собі сертифікату про вакцинацію ані у паперовому варіанті, ані завантаженого у додатку «Дія».

«Я почала питати про їхні документи. Вони мені показали посвідчення. Коли я попросила показати ковід-сертифікати, працівниця Держпродспоживслужби показала роздрукований документ. Поліцейський каже: «Я вакцинований, але я не маю документа. «Дію» не зміг завантажити, а паперового документа не маю. Ходіть зі мною до мого сімейного лікаря». Я кажу: «Ви що насміхаєтеся з мене? Самі без документів, але прийшли до мене їх перевіряти», – розповіла Ольга Тесляк.