Рада адвокатів України викликала голову Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергія Вилкова

Рада адвокатів України викликала голову Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергія Вилкова для звітування з окремих питань діяльності комісії.

Відповідне рішення РАУ ухвалила під час закритої частини засідання, яке проходить 7 – 8 червня на Закарпатті.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Нагадаємо, відповідно до ст. 52 Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури підконтрольна і підзвітна з’їзду адвокатів України та Раді адвокатів України.

ВКДКА розглядає скарги на рішення, дії чи бездіяльність кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури, узагальнює дисциплінарну практику КДКА, а також виконує інші функції відповідно до Закону.

Голова ВКДКА представляє комісію в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях, перед громадянами.

До його повноважень належить скликання та проведення засідань, розподілення обов’язків між своїми заступниками, організація і забезпечення ведення діловодства, розпорядження коштами і майном ВКДКА відповідно до затвердженого кошторису, а також учинення інших дії, передбачених Законом «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Положенням про ВКДКА, рішеннями РАУ і з’їзду адвокатів України.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.