Володимир Зеленський привітав всіх з приходом весни

Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента України.

Згідно з рішенням РНБО, застосовано обмежувальні заходи до 557 так званих злодіїв у законі, 542 з яких – іноземці, 15 – громадяни України. Також запроваджено санкції щодо 111 громадян іноземних держав, які сьогодні перебувають на території України та вважаються кримінальними авторитетами.

«До всіх цих осіб застосовані: блокування активів, заборона в’їзду на територію України, відмова в наданні або скасування візи, посвідки на тимчасове чи постійне проживання, дозволу на імміграцію, відмова у продовженні строку перебування в Україні, неможливість набуття ними громадянства України та примусове видворення. Одним словом: тим, хто не в Україні, нема чого сюди приїжджати. Тим, хто в Україні, – нема чого тут затримуватися», – зазначив Володимир Зеленський у відеозверненні за результатами засідання Ради нацбезпеки і оборони”, зазначив Президент.

Також, в кінці звернення він додав: “Дорогі українці, хочу підсумувати результати засідання РНБО та резонансні події цього тижня лиш кількома слова – вітаю всіх, весна прийшла”.