Вища рада правосуддя надала РСУ та Етичній раді висновки щодо 8 кандидатів у члени ВРП для обрання з’їздом суддів

13 грудня 2021 року секретаріат Вищої ради правосуддя надіслав Раді суддів України, а також Етичній раді копії висновків про результати спеціальної перевірки кандидатів на посади членів ВРП, а також копії висновків про відповідність кандидата та його документів вимогам, встановленим Законом України «Про Вищу раду правосуддя».

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Згідно з частиною сьомою статті 9 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» секретаріат Вищої ради правосуддя забезпечує проведення спеціальної перевірки стосовно кандидатів на посади членів ВРП відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Та передає органу, який скликає відповідний з’їзд або конференцію, а також Етичній раді висновок про результати спеціальної перевірки кандидата і висновок про відповідність кандидата та його документів вимогам, встановленим Законом України «Про вищу раду правосуддя».

У відповідності до вказаних вимог секретаріат ВРП надіслав копії висновків відносно Фоміна В.А., Грушковської Л. Ю., Кушніра І.В., Шаповалової  І.С., Костенка В.Г, Нероди Л.М., Могильного О.П., Калугіної І.О.