Вища школа адвокатури запрошує долучитися до відбору учасників тренінгу для тренерів платформи HELP (ToTs), що відбудеться 9 грудня 2022 року у Страсбурзі (у змішаному форматі оффлайн та онлайн).
Про це повідомляє Вища школа адвокатури НААУ.
Метою ToTs є підготовка учасників до виконання ролі тренерів HELP для адвокатської спільноти та інших професіоналів у галузі права, а також набуття навичок для успішного навчання на онлайн – курсах HELP.
До відбору учасників ToTs запрошуються адвокати, які:
- – мають лекторський/викладацький досвід,
- – спроможні відвідати тренінгову сесію онлайн чи офлайн (конкретизувати),
- – зобов’язуються виконати завдання з метою отримання Сертифікату тренера HELP.
Критерієм відбору є мотиваційний лист заявника, що містить кращу мотивацію до навчання, відображає професійну репутацію та необхідний особистісно – кваліфікаційний рівень, з урахуванням вищезазначених критеріїв.
Відбір учасників ToTs здійснюється з метою формування якомога більш якісного складу учасників та, як наслідок, більш повної реалізації завдань тренінгу.
Завдання тренінгу:
- надати учасникам розуміння програми HELP, її місії та ролі тренерів у впровадженні курсів
- адаптувати курси HELP до національної правової системи, а також до потреб цільової аудиторії.
- формування вмінь проводити курси HELP та модерувати їх, використовувати платформу онлайн – навчання;
- підтримка учасників відповідних курсів HELP та наставництво у використанні освітньої платформи.
Після сесії учасникам буде запропоновано виконати підсумкове завдання, призначене для оцінки їхніх навичок із застосування методології HELP і використання платформи онлайн – навчання HELP. Успішне виконання цього завдання є необхідним для їх сертифікації як тренерів HELP.
Основні компетенції тренера включають:
- 1) здійснення перевірки перекладу (наданого Секретаріатом HELP) модельного курсу HELP;
- 2) підготовка національної адаптації (шляхом додавання відповідних національних ресурсів, таких як національне законодавство та/або відповідне національне прецедентне право тощо)
- 3) участь у презентації курсу
- 4) наставництво онлайн-курсу (надавати підтримку учасникам, які проходять курс, як щодо змісту курсу, так і щодо використання платформи онлайн -навчання HELP).
Успішні учасники включаються до списку сертифікованих тренерів HELP, який доступний на веб-сайті HELP. У подальшому тренери залучаються як викладачі курсу HELP, а також можуть бути запрошені для національних або міжнародних заходів щодо європейської системи захисту прав людини, особливо при використанні методології HELP.
Мотиваційний лист для участі у відборі учасників ToTs просять надсилати у термін до 03 листопада 2022 року включно на адресу: info@hsa.org.ua
Програма Ради Європи «Освіта прав людини для юристів» (HELP). Проект: Підтримка контекстуалізації довідкових модулів/курсів для юристів під час війни в Україні