Вища школа адвокатури провела майстер-клас з адвокатської етики у Київському національному торговельно-економічному університеті

За ініціативи кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету відбувся майстер-клас на тему «Правила адвокатської етики України та країн ЄС: порівняльний аспект».

Про це повідомляє прес-служба Університету.

Спікером виступила проректор Вищої школи адвокатури НААУ, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права НААУ, член експертної та науково-консультативної ради НААУ Ірина Василик.

Під час майстер-класу спікерка порушила такі питання, як законодавче регулювання; реклама адвоката в країнах ЄС; робота з клієнтом; регулювання розміру гонорарів в ЄС; робота адвоката з рахунком клієнта; співпраця з іноземними колегами; кореспонденція і спілкування між адвокатами; що входить до адвокатської таємниці; розміри і наслідки дисциплінарних стягнень.

Між НААУ та КНТЕУ діє меморандум про співпрацю, який передбачає що студенти університету проходитимуть практику у структурних підрозділах НААУ та Ради адвокатів міста Києва. Метою меморандуму є обмін інформацією та досвідом, здійснення наукової та освітньої діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав та свобод людини.