Вища школа адвокатури та Національний юридичний університет Ярослава Мудрого проводитимуть спільні освітні заходи

Вища школа адвокатури НААУ та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого проводитимуть спільні освітні заходи з підвищення кваліфікації адвокатів, вчених-правників та суддів.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Відповідний Меморандум про співпрацю підписали директор Вищої школи адвокатури НААУ Савва Кузьменко та ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман.

Згідно із документом, пріоритетними напрямами співпраці визначені:

  • – організація та проведення спільного навчання та заходів, спрямованих на підвищення якості правничої освіти та додаткових професійних компетентностей вчених-правників, суддів, адвокатів, інших фахівців у галузі права;
  • – реалізація спільних проектів, сприяння у налагодженні методології навчання, а також зв’язків та обміну досвідом між ВША, НЮУ ім. Ярослава Мудрого та іншими правозахисними, науковими, освітніми правничими організаціями;
  • – підвищення рівня громадської правничої обізнаності.

Сторони обговорили можливі форми взаємодії між установами й окреслили план дій. Зокрема, домовились про проведення спільних освітніх заходів: круглих столів, семінарів, лекцій, конференцій.