Вищий антикорупційний суд конфіскував квартиру, 5 земельних ділянок, житловий будинок та грошові активи Табачника

Рішенням Вищого антикорупційного суду від 10 квітня 2024 року задоволено позовну заяву Міністерства юстиції України до Табачника Дмитра Володимировича, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Табачник Алла Вікторівна про застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції».

Про це повідомляє Міністерство юстиції.

Суд застосував до Табачника Дмитра Володимировича санкцію, передбачену пунктом 11 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції» та стягнув у дохід держави активи, які належать Табачнику Д.В. та активи, щодо яких Табачник Д.В. може прямо чи опосередковано вчиняти дії, тотожні за змістом здійсненню права розпорядження ними, а саме: ½ частка квартири, 5 земельних ділянок, житловий будинок та грошові активи.

Табачник Дмитро Володимирович, колишній  міністр освіти України, який перебуває на тимчасово окупованих територіях, бере активну участь у матеріально-технічному забезпеченні створення та функціонування окупаційних адміністрацій. Також Табачник висловлює свою позицію у бік підтримки ключової пропагандистської риторики країни агресора – т.зв. «денацифікації України».

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.