Вищий антикорупційний суд відправив Василя Лозинського під домашній арешт до 23 березня

Слідчій суддя Вищого антикорупційного суду Ярослав Шкодін задовольнив клопотання прокурора Спеціальної антикорупційної прокуратури частково, замість застави у 50 млн гривень Василя Лозинського відправлено під домашній арешт до 23 березня 2023 року.

Розслідування ведеться за статтями 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Колишній заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василь Лозинський зобов‘язаний цілодобово бути під домашнім арештом.

Також на нього поклали наступні обов‘язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися з Києва без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; не спілкуватися зі свідками та іншими підозрюваними; здати закордонні паспорти і носити електронний браслет!

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд узяв під варту довірену особу колишнього заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського.

Йдеться про Романа Кітнера, який в інтересах Лозинського отримав неправомірну вигоду у Львові, а потім мав передати Лозинському.