Національна асоціація адвокатів України заручилась підтримкою Ради Федерації асоціацій адвокатів Канади

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій взяв участь у засіданні Ради Федерації асоціацій адвокатів Канади та повідомив про діяльність НААУ, а також охарактеризував ситуацію із дотриманням прав людини в Україні під час воєнного стану.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Зі свого боку, президент канадської організації адвокатів Ніколя Плурд запевнив, що адвокатська спільнота Канади підтримує українських колег та продовжуватиме стояти на позиції осуду невиправданої військової агресії проти України.

Було обговорено надання підтримки для проекту онлайн-порталу взаємної допомоги адвокатів, який НААУ реалізує спільно з LexisNexis, а також способи перерахування благодійних коштів для адресної підтримки адвокатів у рамках діяльності Опікунської ради НААУ.

Валентин Гвоздій презентував звіт про міжнародну благодійну допомогу адвокатурі України, яку в перші місці військової агресії перерахували міжнародні інституційні партнери, юридичний бізнес та окремі особи з багатьох країн світу. Детально звіт можна переглянути тут

Федерація юридичних товариств Канади є національним координаційним органом 14 провінційних і територіальних регуляторів канадської юридичної професії. Рада складається з представників усіх юридичних товариств цієї країни.