Затримано адвокатку з Одещини за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК

За дорученням керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективами Національного антикорупційного бюро України вручено повідомлення про підозру у закінченому замаху на підбурювання у наданні неправомірної вигоди судді Одеського апеляційного суду в сумі 1700 доларів США адвокату з Одещини.

Про це повідомляє прес-служба САП.

Слідством встановлено, що адвокат підбурювала особу передати вказані кошти судді апеляційного суду за скасування постанови про притягнення до відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 КУпАП. Після отримання цих коштів, адвокат намагалась передати неправомірну вигоду судді, проте була викрита НАБУ та САП.

У ході проведення слідчих дій, правоохоронці виявили та вилучили з автомобіля особи вказану суму грошей.

На сьогодні дії «правозахисниці» кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України – закінчений замах на підбурювання у наданні неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає відповідальне становище.

Досудове розслідування триває.