Затримано заступника голови Чернігівської ОДА та посередника: 160 тис доларів США за приватизацію готельного комплексу

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та повідомлено про підозру двом особам, які шахрайським шляхом намагалися заволодіти грошовими коштами громадянина (ч. 4 ст. 190 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, залучивши посередника, намагався отримати 160 тис доларів США від громадянина, який виявив бажання приватизувати готельний комплекс на території Чернігівщини.

За цю суму посадовець обіцяв громадянину забезпечити безперешкодне визначення його переможцем торгів з придбання комплексу та подальше підписання відповідних документів для оформлення права власності на об’єкт нерухомого майна.

Правоохоронці затримали посадовця і посередника під час отримання всієї суми грошових коштів.

Наразі триває проведення невідкладних слідчих дій, вирішується питання щодо звернення до суду із клопотаннями про обрання запобіжних заходів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу Управління оперативних розробок територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві.