13 травня відбудеться круглий стіл “НААУ та UkraineInvest: ефективний юридичний захист та залучення інвестицій”

У рамках співпраці із Державною установою “Офіс залучення інвестицій” НААУ за ініціативою Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації і Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів організовує проведення Круглого столу з метою підвищення рівня кваліфікації адвокатів у питаннях оренди державного майна, а також інформування потенційних і діючих орендарів про практичні аспекти оренди державного майна.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Дата проведення: 13 травня 2021 року. Початок о 11:00. Місце проведення: онлайн-платформа Zoom. Організатор: НААУ, Комітет з питань інвестиційної діяльності та приватизації, Комітет з питань захисту бізнесу та інвесторів. Співорганізатор: Державна установа «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest)

Модератори-спікери: Олександр Задорожний, адвокат, Голова Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє у складі НААУ; Сергій Хільченко, адвокат, Голова Комітету з питань  захисту бізнесу та інвестицій, що діє у складі НААУ; Олександр Світличний, адвокат, член Комітету з питань  захисту бізнесу та інвестицій, що діє у складі НААУ.

Спікери: Неля Рикова, адвокат, Заступник Голови Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє у складі НААУ; Анатолій Коструба, адвокат, д.ю.н., професор, член Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє у складі НААУ; Євгеній Шакотько, начальник управління з правових питань та регуляторної політики “UkraineInvest”.

Питання до обговорення:

  1. Презентація інструментів, які використовує UkraineInvest для сприяння вирішенню проблемних питань інвесторів;
  2. Досвід фасилітації UkraineInvest та рекомендації щодо спрощення взаємодії інвесторів з державними органами;
  3. Державна підтримка інвестиційних проектів із значними інвестиціями: форми підтримки, вимоги до інвестиційних проектів із значними інвестиціями, порядок звернення та розгляду заявки, супровід UkraineInvest підготовки інвестиційних проектів із значними інвестиціями;
  4. Комісія з питань захисту бізнесу та поліпшення інвестиційного клімату: процедура звернення, актуальний статус роботи та плани щодо проведення першого засідання.

Реєстрація обов’язкова за посиланням:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_EVBKPKbeSl-jmFggCWfgag

Контактна особа: Вітліна Марина, Тел: +38(096)972-87-28, e-mail: m.vitlina@mail.unba.org.ua