15 квартир у Києві за нерозірвання договору – викрито осіб на спробі підкупу Кубракова: ч. 4 ст. 369 КК

21 листопада 2023 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ повідомили про підозру директорці державного підприємства та фактичному власнику приватного товариства-забудовника у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Установлено, що між державним підприємством, яке входить до сфери управління Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та приватним товариством-забудовником укладено ряд договорів з метою будівництва на земельній ділянці, яка належить державі, житлових будинків.

Усвідомлюючи наявність підстав для розірвання вказаних договорів з ініціативи Міністерства, фактичний власник підприємства-забудовника у співучасті з директоркою державного підприємства висловив пропозицію топ-посадовцю надати йому за нерозірвання вказаних договорів та сприяння в їх реалізації неправомірну вигоду в розмірі 2% від площі майбутніх житлових будинків (5200 кв. м).

У подальшому фактичний власник підприємства забезпечив реєстрацію на «довірену особу» топ-посадовця майнових прав на 15 квартир в одному із житлових комплексів столиці, загальною площею 785 кв. м, одну з яких передав у власність.

На сьогодні досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Прокуратура зауважує, що Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков співпрацював з НАБУ та САП та сприяв розслідуванню протиправних дій.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.