2 відділом 3 управління досудового розслідування ГСУ СБУ здійснюється обшуки у адвокатів: Комітет захисту прав адвокатів НААУ

До Комітету надійшло повідомлення про те, що 2 відділом 3 управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Про це повідомляє Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ.

“В ході слідства виникла необхідність у проведенні восьми обшуків у офісах та місцях проживання адвокатів. Задля власного убезпечення та належного виконання обов’язків, передбачених статтею 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», правоохоронці повідомили про проведення обшуків Комітет та Раду адвокатів Київської області.

23 січня дев’ять представників Комітету – Клочков Володимир, Дзюбенко Сергій, Ємельянов Володимир, Федоренко Ігор, Юрченко Юрій, Юрченко Олег, Гончаров Михайло, Бойко Галина та Кваша Володимир, керуючись рішенням Ради адвокатів України № 6 від 28.01.2022 року, прибули на місця проведення слідчих (розшукових) дій.У свою чергу, від Ради адвокатів Київської області на місця подій прибуло вісім представників, а саме: Сіваков Леонід, Шабельников Андрій, Доманський Андрій, Задерей Тетяна, Вовк Назарій, Омельченко Тетяна, Сліпков Віталій та Пльотка Павло.

Разом було проведено чудову та злагоджену роботу по забезпеченню професійних прав адвокатів. За адресами проведення обшуків, представники Комітету та Київської області діяли спільно та допомагали один одному.

В результаті роботи, за більшістю адрес проведення обшуків не було допущено порушень професійних прав. Під час проведення окремих обшуків, представники адвокатського самоврядування залишили зауваження до протоколів.

Комітет дякує обласним колегам за хорошу роботу та плідний день!Захист адвокатів – передусім!”, – йдеться у повідомленні.