21 лютого Восьмий апеляційний адміністративний суд розглядатиме справу про заборону “Партії регіонів”

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів здійснивши підготовку до розгляду адміністративної справи за позовом  Міністерства юстиції України до Політичної партії «Партія регіонів» за участі, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача, Служба безпеки України про заборону діяльності політичної партії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 01 лютого 2023 року відкрито провадження в адміністративній справі за позовом  Міністерства юстиції України  до  Політичної партії «Партія регіонів» за участі, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача, Служба безпеки України про заборону діяльності політичної партії.

В порядку підготовки справи для розгляду по суті, повідомлено позивача про відкриття провадження в адміністративній справі та зобов’язати позивача опублікувати оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі в порядку, передбаченому частиною п’ятою статті 289-3 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України).

Крім цього, копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі та позовну заяву і додатки до неї направлено відповідачу та третій особі відповідно до абзацу другого частини третьої 289-3 КАС України та встановити строк для подачу суду: відповідачем – відзиву на позовну заяву, а третьою особою – пояснення щодо позову.

Керуючись статтями 194, 289-3 КАС України, суд –

УХВАЛИВ:

Призначити судове засідання на  21 лютого 2023 року о 14:00, яке буде проводитись у приміщенні Восьмого апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Львів, вул. Саксаганського, 13 у залі судових засідань №2.

Повідомити позивача про призначення судового засідання в адміністративній справі та зобов’язати позивача опублікувати оголошення про призначення судового засідання в адміністративній справі в порядку, передбаченому частиною п’ятою статті 289-3 КАС України.

У судове засідання викликати осіб, які беруть участь в справі. Неприбуття у судове засідання осіб, повідомлених про дату, час і місце розгляду справи в порядку, передбаченому частиною п’ятою статті 289-3 КАС України, не перешкоджає розгляду справи.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.