Аби зміцнити довіру та забезпечити доброчесність суддівського корпусу, треба вдатися до радикальних кроків. Але не думаю, що зменшення суддівської винагороди є одним з них: Маслов

Голова комітету Верховної ради України з питань правової політики Денис Маслов прокоментував який ефекти мала справа проти колишнього Голови Верховного Суду Всеволода Князєва, і на які кроки потрібні піти у питанні судової реформи.

Про це він повідомив в інтерв’ю Дзеркало тижня.

“Кейс Князєва є свідченням того, що в нашій державі немає недоторканних людей. У цьому полягає позитив. Такого в історії не було, щоб голова ВС отримав повідомлення про підозру, був знятий колегами з посади голови ВС, а ВРП дала згоду на обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Але, звісно, це завдало серйозної шкоди репутації як Верховного Суду, так і всіх колег Князєва, включно з тисячами звичайних суддів. І це інший — негативний — бік медалі.

Тому нам зараз, аби зміцнити довіру та забезпечити доброчесність суддівського корпусу, треба вдатися до радикальних кроків. Але не думаю, що зменшення суддівської винагороди є одним з них”, – заявив Денис Маслов.