Адвокат АО “Черезов та Партнери” Надточиєва мала доступ до матеріалів справ, які веде її чоловік, суддя ВАКС Біцюк

Журналісти «Слідства.Інфо» дослідили документи, які отримали від джерел на умовах анонімності, та поспілкувалися з суддею і його дружиною про спільне написання судових рішень, яке скидається щонайменше на порушення базових засад правосуддя.

Отримані та опрацьовані журналістами документи свідчать про те, що Надточиєва мала доступ до матеріалів справ, які веде її чоловік, — і не лише стосовно експрокурора Одеської області.

«Слідству.Інфо» відомо, що суддя Біцюк міг ділитися з дружиною не тільки текстами майбутніх судових рішень, але й конфіденційною інформацією (копії паспортів, адреси проживання, банківські дані та ін.) стосовно підозрюваних Андрія Гавриленка та Бориса Родіна (вони разом із експрокурором Жученком є фігурантами так званої справи Труханова-Галантерника, — ред.).

У справі іншого підозрюваного у корупційних діях Олега Бриндака слідчий суддя Андрій Біцюк надіслав дружині низку документів — копії платіжних доручень, заяви людей, які внесли заставу за Бриндака, клопотання про зміну запобіжного заходу та інше.

Такі дії суддя заперечив. «Я навіть справи не виношу з суду», — зазначив Біцюк, підкреслюючи, що не дає дружині знайомитися з матеріалами справ.