Адвокат бренду Gucci America переходить працювати у стартап з виробництва одягу CreateMe

Gucci America Inc. шукає нового адвоката.

Про це пише Bloomberg Law.

Брук Кресенті, яка працювати майже десять років у компанії Gucci America, підтвердила електронною поштою, що залишила посаду генерального юрисконсульта компанії на початку вересня. Відтоді вона зайняла ту саму посаду в CreateMe Technologies LLC, нью-йоркському стартапі одягу.

Gucci America не відповіла на запит про те, чи знайшли вони заміну юристу. Материнська компанія, французький гігант з предметів розкоші Kering SA, також не відповіла на запит щодо коментарів.

Кресенті, колишня партнер Herrick, Feinstein у Нью-Йорку, приєдналася до Gucci America у 2012 році. У 2017 році компанія призначила її директором з юридичних питань. Кресенті обіймала цю посаду, поки в січні її не підвищили на посаду генерального юрисконсульта Gucci America та віце-президента з корпоративних питань Ніколь Марра.

Марра покинула Gucci America того ж місяця після 11 років роботи в компанії. Зараз вона є засновником і генеральним директором компанії Fixer Advisory Group LLC, консалтингової фірми з питань моди. Марра не відповіла на запит про коментар.

Кресенті ще не найняла нових юристів у компанію CreateMe, яка була заснована в 2018 році і має лабораторію досліджень і розробок у Сан-Франциско. Вона працює разом із колишнім патентним радником Huawei Technologies Co. Ltd. Рамбодом Надером, який минулого року приєднався до CreateMe як старший партнер з інтелектуальної власності.

Кресенті сказала, що не впевнена, чи Gucci America вибрала когось, хто буде її наступником на посаді головного юрисконсульта, хоча вона визнала, що «безперечно дивитиметься фільм «Будинок Gucci» — я думаю, що всі будуть дивитися!»

Штаб-квартира Gucci, заснована століття тому її тезкою Guccio Gucci, знаходиться у Флоренції, Італія. В останні роки відомий модний бренд відродився під контролем Kering, паризької компанії, яка також володіє модними брендами Alexander McQueen, Balenciaga, Bottega Veneta та Yves Saint Laurent.

Минулого місяця інформагенція Bloomberg News повідомляла про падіння курсу акцій Kering через уповільнення продажів у Gucci, яка приносить більше половини доходу компанії. Юридичний директор Kering Ерік Сандрін і Ева Абрамс, генеральний юрисконсульт Kering Americas, не відповіли на запити про коментарі щодо Gucci America.

Внутрішні юридичні команди Kering і Gucci America тісно співпрацюють.

У 2011 році колишній податковий адвокат Kering Джозефін Робінсон подала позов про дискримінацію проти Gucci America, стверджуючи, що компанія та її керівництво, деякі з яких безуспішно намагалися закрити справу, мали «високу терпимість до расизму» і намагалися недоплатити поп-зірці Ріанні. за контрактом. Судові матеріали говорять, що справа Робінсона була вирішена на нерозголошених умовах після медіації в 2013 році.

Влітку Kering Americas найняла Девіса Райта Тремейна як старшого радника з питань зайнятості в Нью-Йорку. Gucci America, зі свого боку, також нещодавно найняла співробітника Fross Zelnick Lehrman & Zissu Сідні Кіпена в якості юрисконсульта з питань інтелектуальної власності і співробітника Kasowitz Benson Torres Пітера Зельцера в якості радника з питань зайнятості. Обидва адвокати працюють у Нью-Йорку.

Генеральним радником і виконавчим віце-президентом Gucci з корпоративних питань та сталого розвитку є Антонелла Центра, яку взяли на роботу в 2015 році. Центра, колишній юрист попередника Вілмера Катлера Пікерінг Хейл і Дорр, працювала у Bottega Veneta, Coca-Cola Co. ., Prada SpA та International Business Machines Corp.