Адвокат Брітні Спірс вимагає розслідування щодо батька співачки та його ув’язнення

Коли Брітні Спірс звернулася до суду в червні, вона повідомила, що останні роки, коли вона була під опікою, вона була під дією наркотиків, змушена була постійно працювати і їй не дозволяли припиняти приймати ліки проти запліднення. Вона закликала розслідувати та ув’язнити тих, хто наглядав за нею, вказуючи на свого батька Джеймса П. Спірса як “того, хто все це схвалював”.

Про це пише New York Times.

«Контролюючи Брітні Спірс» – документальний фільм The New York Times на цю тему, також показав, що група спостереження контролювала комунікації співачки та таємно знімала аудіозаписи з її спальні, за словами колишнього співробітника охоронної фірми, яку найняли для її захисту.

Адвокат пані Спірс, Метью С. Розенгарт, з тих пір додав до цих звинувачень факти поганого фінансового управління батьком співачки і колишнім бізнес-менеджером маєтку, Tri Star Sports & Entertainment Group.

Містер Розенгарт стверджує, що раптове бажання містера Спірса припинити дію опіки після багатьох років відстоювання її необхідності було пов’язане з надією на те, що він зможе уникнути розслідування.

В останніх відповідях адвокати містера Спірса написали, що їхньому клієнту «немає чого приховувати щодо того, як він управляв маєтком Брітні, і тому нічого приховувати не буде».

Вони додали, що пан Спірс «підтримує, а насправді заохочує повну та прозору перевірку Студії звукозапису та має повну впевненість у тому, що зазначена перевірка покладе край дивовижним, паскудним і безвідповідальним спекуляціям, які супроводжували медіа-цирк навколо цих розглядів». У заявах було озвучено бажання містера Спірс негайно припинити опікунство «беззастережним», стверджуючи, що передача записів та його співпраця з місіс Спірс та її адвокатами «буде відбуватися незважаючи на це».

Адвокати Tri Star у своїх заявах заперечували, що співробітники компанії мали будь-який контроль над медичним лікуванням пані Спірс або протоколами безпеки, включаючи приховане спостереження.

Незважаючи на те, що суддя Бренда Пенні вирішила припинити опікунство в п’ятницю, цілком імовірно, що ці питання залишаться для прийняття рішення на наступних слуханнях.