Адвокат Фомін заявив, що вважає підозру колишньому очільнику ОПУ безпідставною та заперечив його причетність до легалізації 460 млн грн 

Адвокат Ігор Фомін заявив, що вважає підозру колишньому очільнику ОПУ безпідставною та заперечив його причетність до легалізації 460 мільйонів гривень на елітному будівництві під Києвом.

Про це адвокат сказав в етері Суспільне Студія.

«Не треба бути професійним юристом, щоб запитати себе: чиї кошти мав відмивати Єрмак в якомусь будівництві? Як на мене, ця вся ситуація є спровокованою оцим публічним тиском», — заявив Фомін. 

Він також зазначив, що вручення підозри стало для сторони захисту неочікуваним. За його словами, захист надалі надаватиме правову оцінку діям у цій справі. 

«Ну, плівки, ну, яке ми маємо відношення до будь-яких плівок. Ви там чули голос пана Єрмака десь, хоч раз?», — додав Фомін. 

Нагадаємо, що вчора НАБУ та САП повідомили про підозру ексголові ОПУ Єрмаку. Правоохоронці вважають, що викрили організовану групу, причетну до легалізації 460 мільйонів гривень на елітному будівництві під Києвом. Єрмака називають одним з її учасників.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.