Адвокат Головань повідомив, що Венедіктова бреше, коли заявляє, що адвокати затягують ознайомлення з матеріалами справи

Адвокат Головань, що захищає Петра Порошенка заявляє про недостовірність інформації щодо затягування захистом ознайомлення з матеріалами так званої справи Семочка, розслідування якої завершено.

Про це повідомляє ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА.

“Єдине провадження, яке більш-менш кудись дійшло… це провадження про призначення Семочка. Але його рух призвів до закономірного результату – до повного розвалу провадження. Генпрокурор заявила, що це провадження завершено, і тільки адвокати Порошенка затягують ознайомлення з матеріалами справи. Це була пряма брехня, тому що 16 квітня… генпрокурор особисто своєю постановою… відновила досудове розслідування цього кримінального провадження”, – розповів адвокат Порошенка Ігор Головань у середу на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна”.

Тобто, як пояснив Головань, до того як генпрокурор заявила про затягування адвокатами ознайомлення з матеріалами справи, вона підписала постанову про відновлення розслідування.

“Відновлено розслідування тому… що суд скасував як незаконну підозру пану Божку – цей той самий керівник Служби зовнішньої розвідки… якого Порошенко нібито підбурював”, – додав адвокат.

Головань наголосив, що 28 квітня відновлене розслідування було завершено.