Адвокат Криворучко просила суддю не перебивати її, в результаті суд постановив здійснити примусовий привід її клієнта: ВІДЕО

Народний депутат Кузьміних вчергове не з’явився ні на допит в НАБУ, ні і судове засідання.

Під час судового засідання адвокат Лариса Кравченко заявила, що її клієнт хворий та перебуває на лікарняному. Назву медичної установи вона не зазначила. За словами захисту, ні її, ні клієнта, не повідомили належним чином про дату та час нинішнього суду.

“Я хотіла би звернути увагу суду на те, що мені стало відомо про судове засідання кілька хвилин тому”, заявила Криворучко.

На зауваження судді, що ця інформація викладена у клопотанні сторони захисту, адвокат попросила суддю не перебивати її.

“Я прошу мене не перебивати… Я даю відповідь на питання суду, і прошу не перебивати сторону захисту, якщо ви хочете почути відповідь. А, якщо вам моя відповідь не потрібна, то що я Вам можу сказати”, заявила адвокат Криворучко.

“Це нонсенс. Вони роблять все можливе, аби не отримувати повідомлення про виклик і нібито тому не з’являтися. Підозрюваний та захист демонструють тотальну неповагу до суду. На моїй пам’яті це перший раз, коли підозрюваний, не будучи в розшуку, просто не приходить. У сторонніх осіб може скластися враження, що саме так і має відбуватись процес. Мені здається, що сторона захисту вигадала собі таку забавку, аби знущатись над правоохоронною системою”, заявив прокурор САП Сергій Степанян.

В результаті, слідчий суддя постановив здійснити детективами НАБУ примусовий привід народного депутата Кузьміних у судове засідання, які має відбутись 24 лютого.