Адвокат Криворучко подала заяву про злочин вчинений керівником апарату Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Адвокат Лариса Криворучко подала в інтересах Клієнта заяву про злочин вчинений керівником апарату Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області, яка замість голови Бердичівського суду Яковлєва О. підписала та від імені суду подала до Житомирського апеляційного суду – подання про визначення підсудності у справі про притягнення голови Суду Яковлєва О. до адміністративної відповідальності – а останній ухилився від своїх прямих обов’язків і не підписав у встановленому законом порядку відповідний документ, вчинив в тому числі службове недбальство.

Про це пише сама адвокат на своїй сторінці у Facebook.

“Питання є і до авторозподілу, оскільки Яковлєва не було виключено при авторозподілу справи, де він ж особою яка притягаються до адмін. відповідальності.

Безумовно місцева поліція м. Бердичева вирішила утриматися від відкриття кримінальної справи і її розслідування, але з врахуванням інстинкту самозбереженням – направила матеріали до ДБР.

Адвокат Криворучко Л. не чекала мани небесної і через 1 добу подала скаргу слідчому судді до Бердичівського суду , який по старій традиції утримався від розгляду скарги – і був визначений через Житомирський апеляційний суд – Корольовський районний суд м. Житомира.

Сьогодні скаргу адвоката Лариса Криворучко було задоволено. Тепер будемо розслідувати, допитувати, витребовувати документи які доводять винуватість керівника апарату і голови місцевого Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області”, зазначає адвокат.