Дружина Тандира подала заяву про розірвання шлюбу, однак Святошинський суд залишив її без розгляду

Колишній голова Макарівського райсуду Олексій Тандир у травні на смерть збив нацгвардійця на блокпосту. Його дружина Людмила вирішила подати позовну заяву про розлучення, однак Святошинський суд залишив її без розгляду.

Позовна заява про розірвання шлюбу від Тандир Людмили Михайлівни надійшла до Святошинського районного суду ще 20 вересня. Суддя Лариса Шум вирішила її відхили, оскільки у відповідному документі було дві позовні вимоги, а не одна.

Про це інформує 24 канал.

У тексті рішення йдеться про те, що дружина Тандира у позовній заяві вимагала: розірвати шлюб з чоловіком; вирішити спір щодо місця проживання їхньої спільної дитини.

Суддя Святошинського суду відмовила в позові, оскільки за законодавством у таких випадках потрібно подавати дві окремі позовні заяви – суд не може одночасно розглядати “неоднорідні” позови.

“Позовну заяву Тандир Л. М. до Тандира О. В. про розірвання шлюбу, залишити без руху і надати позивачу строк протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали усунути вищевказані недоліки”, – зазначено в джерелі.