Адвокат Людмила Куса не знає, що відбувалося у суді над Романом Червінським і де нині її підзахисний

Засідання у справі Романа Червінського у Кіровоградському районному суді, що у Кропивницькому, тривали з 12 до 19 квітня. До цього судові засідання у справі майже рік тривали у Києві. СБУ звинувачує його у самовільній проваленій операції з вербування російського пілота, що призвело до обстрілу аеродрому “Канатове” в Кіровоградській області та знищені українських літаків. Суд мав ухвалити рішення щодо запобіжного заходу Червінському. Термін нинішнього – тримання під вартою – сплив о 23:59 19 квітня.

Адвокати не знають, що відбувалося у суді після його зачинення і де нині їхній підзахисний.

Про це Суспільному розповіла одна з адвокатів Романа Червінського Людмила Куса.

З її слів, 19 квітня о 21:00 помічниця судді повідомила, що судді перебувають у нарадчій кімнаті. Це, сказала, все, що їм відомо.

“Що відбувалось в суді кіровоградському, мені досі незрозуміло. Що судді робили за закритими дверима, мені не зрозуміло. Помічник судді сказала, що в нарадчій, але з якого питання, вона не знає. Ухвалу суду вона нам видати не може, хіба що видасть її в понеділок. Який незаконний документ видала незаконна трійка у кіровоградському суді, мені поки невідомо. Можливо, це якась ухвала, якою йому незаконно продовжили строк тримання під вартою. Я зафіксувала відповідне звернення до поліції Кіровоградської області, що мого клієнта фактично викрали й повезли у невідомому напрямку. Таке саме звернення мої колеги зафіксували за номером 102 до поліції Києва”.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.