Адвокат Олександр Вознюк став членом Ради безбар’єрності: рішення Кабінету міністрів України

Олександра Вознюка, Голову Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі НААУ, Голову Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» включено до складу Ради безбар’єрності.

Відповідне рішення прийнято Кабінетом Міністрів України, повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Рада безбар’єрності – консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів, який проводитиме моніторинг виконання передбачених заходів, розробки та реалізації програм, звітуватиме про виконання цільових показників.

«В складі Ради безбар’єрності я буду працювати за напрямом фізичної безбар’єрності, а саме створення шляхом розробки та реалізації відповідних стандартів, планів, проектування, реконструкції, закупівель, будівництва середовища, в якому громадські споруди та публічні місця, транспорт і послуги на рівні громади та держави є фізично доступними для всіх суспільних груп, включаючи людей з інвалідністю, маломобільних людей, батьків з дитячими візочками та ін.», – повідомив Олександр Вознюк.