Адвокат Опанасик звернувся до Уповноваженого з прав людини із заявою про порушення прав підзахисного та загрозу його життя

Важкий стан здоров’я колишнього керівника столичної філії “Приватбанку” Сергія Волкова не передбачає його перебування в умовах ізолятора.

Після рішення столичного суду про відхилення апеляції Волкова щодо зміни запобіжного заходу, його адвокат звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця із заявою про порушення прав підзахисного та загрозу його життя.

Про це повідомляє Телеграф.

У документі, датованому 23 жовтня, йдеться про те, що важкий стан здоров’я фігуранта справи “Приватбанку” робить неможливим тривале перебування в ізоляторі, адже Волков потребує регулярних медичних оглядів, проведення лікувальних процедур та безперервного прийому ліків.

Зокрема, 62-річний Волков страждає на онкологію гортані, гіперплазію передміхурової залози, цукровий діабет першого типу з важким перебігом, підшкірні абсцеси, облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок, дистальну полінейропатію та хронічні хвороби серця.

“Зазначені хвороби не є нововиявленими, мають хронічний характер, мій підзахисний бореться із ними тривалий час, зокрема із деякими понад 30 років свого життя. В той же час, у місці утримання Волкова Сергія Володимировича відсутні технічні засоби та медикаменти, необхідні для надання йому належної медичної допомоги за показаннями фахових лікарів.

Окрім того, медичні працівники установи не мають жодного досвіду лікування таких захворювань або роботи із ними взагалі. Джерелом знань про способи їх лікування та правила роботи з пацієнтом у тих чи інших випадках є безпосередньо спілкування із самим хворим. Це ставить під загрозу життя мого підзахисного”, — йдеться у зверненні.