Адвокат Володимир Щиголь повідомив, що обранець Анатолій Гунько вийшов з СІЗО та працює на засіданнях ВРУ

Адвокат Володимир Щиголь, який захищає інтереси народного депутата Анатолія Гунька підтвердив, що обранець вийшов із СІЗО і повноцінно працює на засіданнях Верховної Ради України.

Про це повідомляє strana.news.

“Я не можу повідомляти, хто, яким чином і коли вносив заставу, оскільки це матеріали досудового розслідування. Але факт залишається фактом – народний депутат перебуває на своєму робочому місці. Очевидно, він не перебуває у СІЗО”, – сказав адвокат.

При цьому слідство продовжується, а Анатолій Гунько залишається підозрюваним.

“Як на початку досудового розслідування, так і зараз, головними дієвими особами є детективи НАБУ та слідчі САП. Тому які їхні плани і як вони збираються в рамках досудового розслідування доводити провину, потрібно запитати у них. Але ми здійснюємо захист у рамках пред’явленої підозри – не більше і не менше. Ми стоїмо на своїй позиції – на безпідставності пред’явленої підозри”, – заявив Володимир Щиголь.

Нагадаємо, у серпні, прокурори Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру народному депутату України VІІІ скликання Анатолію Гунько за пособництво у маніпулюваннях на фондовій біржі та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом за ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 222-1, ч. 3 ст. 209 КК України.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.