Адвокат з нерухомості у Нью-Йорку вкрав мільйони доларів у клієнтів: звинувачення окружної прокуратури Манхеттену

Нью-йоркський адвокат з нерухомості Мітчелл Коссофф прийшов з повинною, тепер йому висувають звинувачення в крадіжці понад 2,7 мільйона доларів клієнтських коштів.

Про це пише REUTERS.

Коссофф був звільнений з під варти під підписку про невиїзд, але суддя кримінального суду наказав йому здати паспорт і не залишати штат, повідомили в окружній прокуратурі Манхеттену.

У скарзі прокурори стверджують, що Коссофф заволодів коштами клієнтів на загальну суму 2,76 мільйона доларів з рахунків умовного зберігання. Але, на слуханнях у п’ятницю прокурори заявили суду, що, на їхню думку, Коссофф отримав 14 мільйонів доларів на шахрайських схемах, які тривали більше трьох років, — заявив речник ОДА Манхеттену.

Наступна участь Коссоффа в судовому засіданні запланована на 9 грудня. Минулого місяця прокурори Манхеттену заявили судді з питань банкрутства, що очікують, що він визнає свою провину. Його адвокат, Уолтер Мак з Doar Rieck Kaley & Mack, відмовився від коментарів.

Прокурори кажуть, що між 2017 і 2021 роками Коссофф спустошив рахунок умовного зберігання на суму 2,425 мільйона доларів, який належали клієнтам – фірмі “118 Duane LLC”, і 241 966,74 доларів США, що належали Ambassador Hotel LLC. Вони також стверджують, що він заволодів усіма коштами, крім 56 584,93 доларів США, що були на депозитному рахунку, який належить Ірвіну Острезі.

Коссоффа, який колись був відомим адвокатом на ринку нерухомості Нью-Йорка, звинувачують у крадіжці у великому розмірі першого, другого та третього ступенів злочинів, а також у шахрайстві першого ступеня.

Юридична фірма Kossoff, Kossoff PLLC, була вимушена почати процедуру банкрутства у травні цього року, після того, як “118 Duane LLC” та інші колишні клієнти заявили, що фірма незаконно привласнила понад 8 мільйонів доларів з рахунків умовного зберігання.

Адвокат “118 Duane LCC” не відповів на запит про коментар.