Адвокат з розлучення Айша Вардаг: “Мій світ пронизаний емоціями”

Адвокат для мільярдерів і футболістів, оточена драмою — у її роботах та в декорі її вілли у стилі Медічі у Флоренції.

Про це пише Financial Times.

Айеша Вардаг знає секрет довгого шлюбу: окремі спальні.

“Це фантастично. Ви можете просто зникнути, якщо хтось дратує. Я впевнена, що це причина, чому наш шлюб витримав, а інші мої відносини — ні», — каже вона, потягуючи Франчакорту на оксамитовому дивані.

Її фірма Vardags є найкращим місцем для таких клієнтів як футболісти, мільярдери і члени королівської сім’ї Близького Сходу, які розривають свої шлюби. Успіх прийшов завдяки гучній угоді у сумі 64 мільйони фунти стерлінгів у справі розлучення Полін Чай, дружини керівника Лори Ешлі Ху Кей Пенга.

53-річна Вардаг була визнана британським адвокатом з питань розлучень у 2010 році після знакової справи у Верховному суді, яка призвела до того, що шлюбні контракти набули чинності в Англії та Уельсі.

Вона, як правило, береться лише за ті справи, коли спірні активи становлять понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

Вона та її чоловік Стівен Бенс, виконавчий директор її фірми, голова та співзасновник інтернет-провайдера Beauhurst, працювали віддалено протягом останніх шести-семи років з Дубаї, між особистими поїздками до Лондону.

Вардаг і Бенс, обидва були розлученими, остерігалися знову йти під вінець. «Ми думали, що це багато клопоту, що змушує вас контактувати з юридичною системою», — каже вона. Але вони змінили свою думку після того, як зблизилися з дітьми один одного. «Я відчуваю, що в шлюбі є щось особливе», — каже вона. «Ми відчували, що це потрібно не нам, а нашим сім’ям».

Зрештою, пара підписала передшлюбну угоду, як Вардаг радить зробити будь-кому, хто має майно або дохід, і післяшлюбний обов’язково. «Інакше ви віддасте своє життя повільній і дорогій правовій системі».

Звісно, ​​якби всі скористалися її порадою, це б позбавило її бізнесу, жартує вона. Знову ж таки, за потреби, Вардагс могла би змінити свою бізнес-модель і організувати «багато попередніх шлюбів», – каже вона.

Використовуючи досвід, Вардаг каже, що вона може передбачити, чиї шлюби залишаться в силі. «Те, що дає вам довголіття в шлюбі, — це насолода від компанії один одного, і не лише фізично. Це зменшується з роками. Ви повинні мати когось, з ким ви розважаєтеся, хто вас стимулює. Ви повинні думати про 10 000 обідів: якщо ви можете уявити, що вечеряєте з кимось 10 000 разів, то це той, з ким ви повинні одружитися».