Адвоката Вороніна обрано Головою Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки

21 вересня 2021 року відбулось перше засідання новоствореного органу – Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки, яке було присвячене кадровим питанням.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Під час засідання члени Ради громадського контролю обрали також заступника Голови РГК, секретаря та трьох представників до складу конкурсної комісії з відбору майбутніх працівників Бюро економічного контролю. Раніше було обрано 15 членів РГК.

Кабінет Міністрів затвердив Положення про Раду громадського контролю при Бюро економічної безпеки України та Порядок її формування 18 серпня 2021 року.

Як йдеться у пояснювальній записці, Проектом постанови пропонується затвердити Положення про Раду громадського контролю при Бюро економічної безпеки України та порядок її формування з метою забезпечення прозорості, відкритості діяльності вказаного органу, зокрема шляхом здійснення громадського контролю за його діяльністю; врахування Бюро економічної безпеки України пропозицій і зауважень громадськості, зокрема в частині дотримання ним прав і свобод людини і громадянина.