Адвокатам Володимиру та Марті Улибіним-Вельгусам із Нововолинська вручили нагрудні знаки “За сприяння війську”

Подружжя адвокатів Улибіних-Вельгусів з Нововолинська, Володимира та Марту нещодавно за сумлінну працю нагороджено високою відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Про це повідомляє Слово правди.

Варто відмітити, що подружжя в числі лише трьох адвокатів Волині, котрі вже отримали нагороду Головнокомандувача.

Володимир Улибін-Вельгус з нагородою
Марта Улибіна-Вельгус з нагородою

Наприкінці минулого року Володимиру та Марті Улибіним-Вельгусам вручили відзнаки – нагрудні знаки  «За сприяння війську». Вони регулярно надають безкоштовну юридичну допомогу як при особистих зустрічах, так і онлайн, щодо грошового забезпечення, одноразової грошової допомоги, проходження військово-лікарської комісії, звільнення, подання рапортів, оскарження дій командира, отримання статусу учасника бойових дій, питань соціального забезпечення, військових правопорушень та багато іншого.

Чимало людей звертаються і щодо пошуку безвісті зниклих. Надаються консультації і щодо спадкування,  одруження, розлучення, стягнення аліментів, оформлення опіки, виїзду за кордон, невиплати заробітної плати і т.д. Адвокати-волонтери працюють задля захисту прав людину та разом з усіма іншими добровольцями наближають перемогу над ворогом і щиро вірять, що вона неодмінно буде.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.