Адвокатів Корінну та Клочкова обрано до нового складу Ради Федерації профспілок України

На VIII З’їзді Федерації профспілок України Голову Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Володимира Клочкова та Голову Всеукраїнської профспілки адвокатів Надію Корінну обрано до нового складу Ради Федерації профспілок України.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Федерація професійних спілок України є найбільш чисельним профспілковим об’єднанням в Україні. До складу ФПУ входять 44 всеукраїнські профспілки і 25 профоб’єднань.

Метою діяльності ФПУ є вираження, представлення інтересів і захист прав організацій – членів ФПУ, координація їхніх колективних дій, представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх організаціями і об’єднаннями, а також з іншими об’єднаннями громадян.

Основними завданнями ФПУ є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок; соціальний захист членів профспілок та їхніх сімей; відстоювання духовних, соціально-культурних прав та інтересів членів профспілок; правовий захист членів профспілок; посилення впливу на політичне життя і формування громадянського суспільства; вдосконалення системи соціального партнерства: профспілки, роботодавці, держава; розвиток співпраці з іншими профспілками та їх об’єднаннями; забезпечення прав та можливостей жінок і чоловіків; зміцнення ФПУ як найбільшого представницького профцентру України; поглиблення міжнародних зв’язків ФПУ.

Володимир Клочков є заступником Голови Всеукраїнської профспілки адвокатів України, що входить до складу ФПУ.