Адвокатське середовище підтримує своїх членів: адвокат Олександр Прутян

10 березня 2022 р. під час виконання бойового завдання адвокат Олександр Прутян отримав тяжкі тілесні ушкодження – вибухове поранення, травматичний відрив нижньої лівої кінцівки, вогнепальні осколкові сліпі поранення лівих плеча, передпліччя та кисті з ушкодженням сухожилля згиначів 2-5 пальців кисті.

Про це він розповів в інтерв’ю Advokat Post.

“Національна Асоціація адвокатів України надала матеріальну допомогу і Рада адвокатів Миколаївської області. Мені зателефонував Голова ради Антипченко В’ячеслав Костянтинович, я не знаю, звідки він дізнався про моє поранення і контузію. Спитав, як я себе почуваю. І, відповідно, надав матеріальну допомогу. Адвокатське середовище підтримує своїх членів.

А коли я перебував у шпиталі у Львові, до мене приходили мої колеги, адвокати Сенюта Ірина Ярославівна, Терещенко Христина Ярославівна, Чорноус Наталя Федорівна, Кашинцева Оксана Юріївна. Були такі відчуття, які мені важко передати. Радість від того, що про тебе не забувають, розумієте. У нас не було якихось дуже дружніх стосунків, але коли вони дізналися про моє поранення та про те, що я перебуваю у шпиталі, то вони приходили майже кожен день та підтримували мене. Навіть годували з ложечки, як наприклад, Оксана Кашинцева, яку я до того бачив лише на засіданнях комітетів медичного права та біоетики України і ми не були у дружніх стосунках. Тобто я відчував підтримку своїх колег, що для мене було дуже важливо на той час”, згадує Олександр.