Адвокатура України привітала з обранням нового президента адвокатури Литовської республіки

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова  привітала Міндаугаса Кукайтіса з обранням на посаду Голови Колегії адвокатів, Ради адвокатів Литовської Республіки.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

«Переконана, що Ваш багаторічний досвід, професійність та принциповість служитимуть для укріплення адвокатури Литви, підвищуватимуть престиж адвокатської професії та сприятимуть поглибленню взаємозв’язків між литовськими та українськими адвокатами.

Бажаємо Вам успіхів на високій відповідальній посаді та сподіваємося на подальший плідний діалог і посилення духу солідарності між нашими адвокатськими спільнотами», – ідеться у вітальному листі.

Голова НААУ згадує досвід багаторічної співпраці з адвокатурою Литви та підтримку, яку надала адвокатська спільнота цієї країни з перших днів військової агресії проти України.

«Ми надзвичайно цінуємо підтримку литовських колег у впровадженні європейських стандартів у діяльність української адвокатури та щиро вдячні за допомогу українським адвокатам, які постраждали від військових дій.

Надійне плече допомоги адвокатури Литви ми відчули з перших днів нападу російських військ на Україну. Ви одними із перших організували збір коштів та надали Україні на потреби армії понад 37 тисяч євро, започаткували надання безоплатної правової допомоги українцям та допомагали в облаштуванні наших громадян, які вимушено перебувають наразі у Литовській державі», – ідеться у листі.

Лідія Ізовітова побажала Міндаугасу Кукайтісу успіхів на високій відповідальній посаді та висловила сподівання на подальший плідний діалог і «посилення духу солідарності між нашими адвокатськими спільнотами».

Окремий лист Лідія Ізовітова адресувала до Ігнаса Вегеле, який завершив каденцію на посаді президента литовської адвокатури.

«Діалог між нашими професійними спільнотами має історичне коріння і продовжує традицію спільного європейського шляху двох наших країн. Ми глибоко цінуємо експертну підтримку литовських колег у зміцненні сучасного інституту української адвокатури, яку отримували впродовж вашого президентства. В рамках цієї співпраці було реалізовано розширення двосторонніх контактів між нашими Асоціаціями, активізовано проведення спільних заходів, створено чимало інших можливостей для обміну досвідом між адвокатськими спільнотами Литви й України», – ідеться у листі.

 Звертаючись із словами вдячності до Ігнаса Вегеле, Лідія Ізовітова висловила переконання, що «започатковані вами традиції співпраці і надалі будуть сповідуватись у щоденній діяльності Колегії адвокатів Литви, а наш подальший діалог буде відкритим і результативним».