Адвокатура засуджує військові дії проти українських громадян: рішення Ради адвокатів України

“Національна асоціація адвокатів України говорить рішуче НІ війні Росії проти України та різко засуджує військові дії, у результаті яких  палають українські міста, гинуть люди та маленькі діти.

Нашою зброєю завжди були Кодекси та Закони, а полем бою зали судів. З першого дня війни ми, адвокатська спільнота,  продовжуємо виконувати нашу основну функцію, – надання правової допомоги нашим громадянам”, – ідеться у заяві, яку ухвалила Рада адвокатів України у п’ятницю, 4 березня, в режимі онлайн.

Про це повідомляє прес-служба НААУ.

“Однак тепер все змінилось і наші колеги адвокати взяли зброю до рук і захищають Україну, волонтерствують , і усі ми намагаємось допомогти одне одному в цю тяжку годину”, – повідомляє РАУ.  

Органи адвокатського самоврядування надали грошову допомогу Збройним Силам України на суму понад 5 млн. грн.

Керівництвом НААУ ведеться широкомасштабна робота на міжнародній арені з колегами з різних країн Світу, організаціями адвокатів та юристів з метою надання допомоги українським громадянам, що шукають прихистку за кордоном.

Ми організували роботу Благодійного фонду. Рішенням Голови НААУ Лідії Ізовітової створено Опікунську Раду, яка займається розподілом благодійної допомоги адвокатам та їх сім’ям ,які потребують допомоги вже зараз.

Боже бережи наших Людей та Україну!