Адвокати проведуть круглий стіл на тему “Корпоративні права у фермерському господарстві. Проблеми теорії та практики”

У фермерському господарстві, як і в будь-якої іншої підприємницької юридичної особи, наявні корпоративні права. Про це говорить і ст. 114 Господарського кодексу України, яка присвячена саме врегулюванню відносин, пов’язаних із фермерськими господарствами.

Захист прав на землю та інше майно фермерського господарства ускладнено неоднозначністю судової практики. З метою аналізу практичних і теоретичних проблем корпоративного права у фермерському господарстві, а також надання рекомендацій адвокатам, обміну досвідом та фахового обговорення судової практики Комітет з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ ініціює проведення круглого столу на тему «Корпоративні права у фермерському господарстві. Проблеми теорії та практики», повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Під час круглого столу планується обговорення таких питань:

  • практичні проблеми, що виникають при захисті прав на землю та іншого майна фермерського господарства; 
  • судова практика щодо діяльності фермерських господарств;
  • шляхи вирішення питання щодо корпоративної участі у фермерському господарстві: доктринальні підходи та колізії практики;
  • поради та рекомендації адвокатам щодо побудови правової позиції при захисті прав на землю та іншого майна фермерського господарства.

Дата і час проведення: 5 жовтня 2021 року о 16:00. Місце проведення: онлайн платформа Zoom. Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_NYH2-AORSb-7e-ePs84L-A

Модератор-доповідач: Інна Спасибо-Фатєєва – д.ю.н., професор, член-кореспондент НАПрН України. 

Доповідачі:

  • Віталій Уркевич – д.ю.н., професор, суддя Касаційного господарського суду  у складі Верховного Суду;
  • Валентин Спасибо  – к.ю.н., адвокат, голова фермерського господарства «ЕКО Благодатне»;
  • Олександр Поліводський – адвокат, Голова Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ, н.с. Інституту держави та права НАН України ім. В.М. Корецького, к.ю.н., доцент кафедри приватного права НаУКМА, партнер Правничої фірми «Софія».