Алек Болдуїн передає свій телефон органам досудового розслідування у справі про загибель українки

Детективи, які розслідують смертельний випадок на знімальному майданчику в Нью-Мехіко, отримали ордер на обшук телефону майже місяць тому.

Про це пише The New York Times.

Алек Болдуїн здав свій телефон поліції в окрузі Саффолк, штат Нью-Йорк, у п’ятницю вранці, повідомив його адвокат, розпочавши процес, який дозволить слідчим зібирати дані, пов’язані зі смертельною зйомкою фільму “Rust” минулого року в Нью-Мехіко.

Пан Болдуїн погодився на процедуру, в якій він передасть свій iPhone і пароль, а дані телефону будуть перевірені посадовими особами відділу поліції округу Саффолк та окружної прокуратури, перш ніж відповідні дані будуть передані владі Нью-Йорку.

Хуан Ріос, речник офісу шерифа округу Санта-Фе, сказав, що його офіс було повідомлено, що телефон було передано владі округу Саффолк, штат Нью-Йорк.

Згідно з умовами угоди про обшук, чиновники в окрузі Саффолк переглянуть комунікації телефону — включаючи тексти, електронні листи, записи дзвінків, повідомлення голосової пошти, цифрові зображення та історію інтернет-браузера — у період з 1 червня по 5 грудня минулого року, за виключенням будь-якого спілкування з його адвокатами або його дружиною Іларією, які захищені адвокатською таємницею.

“Містер. Болдуїн має право на конфіденційність щодо вмісту iPhone, а також щодо спілкування зі своїми адвокатами та з дружиною, які захищені привілеєм адвокат-клієнт та привілеєм подружнього спілкування відповідно», – йдеться в угоді.

Відповідно до угоди, поліція округу Саффолк має створити «судово-експертне завантаження» iPhone «повністю», перш ніж пристрій буде повернено містеру Болдуїну.

Нагадаємо, фатальна стрілянина сталася 21 жовтня, коли містер Болдуїн витягнув старомодний револьвер із наплічної кобури. Йому повідомляли, що в пістолеті немає боєприпасів, але він був заряджений, в результаті чого відбувся вистріл, який і вбив операторку Галину Хатчінс, а також відбулось поранення режисера фільму Джоела Соузу. Слідчі, які вивчають деталі кримінального провадження та намагаються з’ясувати, як справжній патрон потрапив у пістолет, 16 грудня отримали ордер на доступ до інформації з телефону пана Болдуїна.

У угоді про передачу телефону пана Болдуїна зазначено, що ордер на обшук не підлягає виконанню в Нью-Йорку, де він проживає, і що без згоди пана Болдуїна на обшук телефону влада змушена буде шукати окремий ордер у штаті . Щоб уникнути цього, йдеться в угоді, пан Болдуїн погодився діяти, «як ніби ордер Нью-Мехіко було отримано в Нью-Йорку».