Анара Багірова обрано на посаду Голови Колегії адвокатів Азербайджану: Національна асоціація адвокатів України

Про це йдеться у привітанні Національної асоціації адвокатів України з нагоди обрання Анара Багірова на посаду Голови Колегії адвокатів Азербайджану.

“Шановний пане Анаре та адвокати Азербайджанської Республіки!

Від імені Національної асоціації адвокатів України та мене особисто щиро вітаю Вас із обранням на посаду Голови Колегії адвокатів Азербайджанської Республіки.

Ми пишаємось багаторічною співпрацею та дружбою з Колегією адвокатів Азербайджанської Республіки. Особливо відчутна підтримка азербайджанських колег з початком повномасштабної збройної агресії проти України. Ви одними з перших простягли руку допомоги українським адвокатам. За лічені дні Ви організували збір коштів та передали їх до Благодійного фонду НААУ, а Ваші численні листи підтримки і досі гріють серце всій адвокатській спільноті.

Азербайджанські адвокати довірили Вам вже вдруге цю відповідальну посаду Голови Колегії адвокатів Азербайджану на п’ятирічний термін. Це говорить про велику підтримку та визнання Вашої наполегливої праці. Результати її дійсно вражаючі – у 2022 році Колегія адвокатів Азербайджанської Республіки отримала статус члена-спостерігача Ради адвокатських і правничих товариств Європи (CCBE).

Ми переконані, що Ваш багаторічний досвід, професійність та принциповість служитимуть на подальше укріплення адвокатури Азербайджану та становлення її престижу на міжнародній арені”, – йдеться у привітанні.

Анар Раміз Багіров — адвокат, президент Асоціації адвокатів Азербайджану, член Судово-правової ради Азербайджанської Республіки, член Комісії Азербайджанської Республіки з Протидії корупції, в.о. декана факультету «Професійний допуск та кваліфікація юристів» Академії юстиції.