АП ВАКС призупинила слухати справу судді Баришівського райсуду Київської області Лисюка, оскільки він мобілізувався

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду призупинила слухати справу судді Баришівського районного суду Київської області Олександра Лисюка, оскільки останній мобілізувався на військову службу.

Таке рішення суд ухвалив 8 листопада 2023 року.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд визнав суддю винуватим в одержанні неправомірної вигоди і призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 8,5 років з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки. А також заборонив після відбуття основного покарання обіймати керівні посади впродовж наступних 3 років. До цього, суд конфіскував усе належне обвинуваченому майно. Захист судді подав скаргу на це рішення.

Однак обвинуваченого призвали на військову службу. Тому захист судді подав клопотання про зупинення судового провадження.

«Клопотання задовольнити. Зупинити апеляційне провадження до звільнення обвинуваченого з військової служби. Копію ухвали надіслати учасникам судового провадження та для відома начальнику 10 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України», – йдеться у рішенні суду.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.