АП ВАКС зменшила покарання для колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Суса

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила покарання для колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Дмитра Суса з 9 до 7 років позбавлення волі.

Таке рішення 4 вересня ухвалила АП ВАКС, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

«4 вересня 2023 року Апеляційна палата ВАКС частково задовольнила апеляційні скарги сторони захисту та змінила вирок ВАКС від 31.01.2023, яким колишнього заступника начальника Департаменту – начальника управління з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України засуджено до 9 років позбавлення волі», – інформує САП.

Суд змінив вирок в частині визнання Суса винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України, а саме щодо заволодіння ним частини накопичувальних дисків. Зважаючи на викладене, суд апеляційної інстанції пом’якшив вирок і зменшив строк позбавлення волі з 9 до 7 років. АП ВАКС залишила додаткове покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади у судах, правоохоронних органах, адвокатурі строком на три роки та з конфіскацією усього належного йому на праві власності майна.