Апеляційна палата ВАКС повторно розгляне скаргу на вирок, яким до 7 років позбавили волі суддю Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Пака

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду повторно розгляне скаргу на вирок, яким до 7 років позбавлення волі засудили суддю Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Михайла Пака.

Закарпатського суддю Пака визнали винним в одержанні неправомірної вигоди. Йому призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років з конфіскацією всього майна та забороною обіймати посаду судді протягом 3 років.

Однак, Апеляційна палата ВАКС це рішення скасувала і закрила провадження на підставі п. 10 ч. 1 ст. 284 КПК України, тобто закінчення строків розслідування після повідомлення про підозру. Втім Верховний суд це рішення скасував і тому АП ВАКС має повторно розглянути справу.

«Призначити розгляд апеляційних скарг обвинуваченого .. та прокурора на вирок Вищого антикорупційного суду від 21 вересня 2021 року на 3 травня 2023 року о 10:00 у приміщенні Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду», – йдеться в рішенні.